Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Місячник безпеки життєдіяльності «Захисти себе сам»

Дата: 14 травня 2021 о 08:12
Автор: Плюсик Л. В.
290 переглядів

Протягом квітня у ЗЗСО «Деревківський ліцей» проходив Місячник безпеки життєдіяльності «Захисти себе сам». Мета заходу - звернути увагу підростаючого покоління на необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності в повсякденному житті. Особливої актуальності це набуває під час шкільних канікул, коли діти залишаються наодинці з оточуючим середовищем. Дуже важливим є навчити їх правил безпеки в побуті, на природі, під час відпочинку. Небезпека чатує на кожному кроці, тому, щоб запобігти біді вчителі проводять просвітницько-виховну роботу з учнями.

В рамках місячника було проведено ряд тематичних заходів: бесіди щодо профілактики нещасних випадків при поводженні з вогнем,  протипожежній і електробезпеці з здобувачами освіти, огляд стану безпеки навчання та праці у навчальних кабінетах, майстернях, спортивному залі, їдальні, спортивному та дитячому майданчиках, проведені практичні заняття щодо відпрацювання плану евакуації, роботи з первинними засобами пожежогасіння на випадок виникнення пожежі, тематичні бесіди щодо збереження життя і здоров’я дітей:  «Поведінка у побуті»; «Експлуатація побутових газових та електричних пристроїв»; «Чому навчила мама»;  «На вулиці зі свійськими та дикими тваринами»; «Подорожую до лісу»; «Весняні свята. Безпека та здоров’я»; «Пожежа в квартирі»; «Під час весняного відпочинку поблизу водоймищ»; «Гриби та лікарські рослини. Про що необхідно пам’ятати»; «Твої дії під час грози, сильного вітру, шквалів, при виявлені розливу ртуті»; «Правила користування предметами побутової хімії та піротехнічними засобами»; «Твої дії при виявлені незнайомих предметів», «Поведінка з тваринами», виховні години до Всесвітнього дня здоров’я:  «Здоровий спосіб життя: поради на кожен день» (5-6 кл.); «Геть паління! Ми-здорове покоління» (7-8кл.); «Алкоголь – штучні злети та болючі падіння» (9-11 кл.).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.